Dostawa

Dostawa

Zamówienia do 600 zł brutto:
przesyłka kurierska 19,68 zł

Zamówienia do 600 zł brutto:
przesyłka za pobraniem 29,52 zł 

Zamówienia powyżej 600 zł brutto:
przesyłka kurierska gratis.

Wysyłki zagraniczne rozliczane
są indywidualnie w zależnośći
od kraju oraz wagi paczki.

Licencja


Zawarte w serwisie www.pomoceszkolne.edu.pl materiały są chronione prawem autorskim, postanowieniami umów międzynarodowych o prawach autorskich, oraz innym ustawodawstwem i umowami międzynarodowymi o ochronie praw własności intelektualnej. Właścicielem praw autorskich jest wydawnictwo MERIDIAN Marcin Gąsiorowski zwane dalej LICENCJODAWCĄ.

Poprzez pobranie bezpłatnych materiałów edukacyjnych z serwisu www.pomoceszkolne.edu.pl pobierający zwany dalej UŻYTKOWNIKIEM, akceptuje poniżej opisane warunki licencji.

LICENCJODAWCA wyraża zgodę na pobranie, użytkowanie i kopiowanie pobranych materiałów tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych.

UŻYTKOWNIK nie jest uprawniony do dokonywania zmian w treści pobranych materiałów ani usuwanie informacji o LICENCJODAWCY i prawach autorskich.

UŻYTKOWNIK nie jest uprawniony do dalszej odsprzedaży lub przekazywania pobranych materiałów, do udzielania na nie sublicencji, ani do wykorzystywania ich w celach komercyjnych i reklamowych.

W przypadku wszelkich pytań dotyczących wykorzystania materiałów lub rozszerzenia licencji należy skontaktować się z wydawnictwem przy pomocy zakładki "Kontakt".