Meridian Prime

02-08-2022
Pamiętajcie! Kupując Meridian Prime, otrzymujecie dostęp do wszystkich materiałów, (ponad 150 map i plansz). Do nowo opublikowanych w trakcie trwania subskrypcji również!
Targi Edukacyjne Poznań

11-03-2022
Jesteśmy dzisiaj na targach edukacyjnych w Poznaniu, razem z wydawnictwem Meridian prezentujemy dla Was platformę Meridian Prime. Dołączcie do nas koniecznie!
Dla przedszkoli

11-03-2022
Czy sprawdzaliście już co czeka na Was w zakładce DLA PRZEDSZKOLI? To nasze propozycje dla najmłodszych, które uczą, pokazują świat i rozbudzają ciekawość! Również w języku angielskim.
Poznajcie naszych producentów

03-03-2022
Firma Meridian, to rodzinna tradycja, miłość do kartografii i dzieci raczkujące od 25 lat pomiędzy mapami i atlasami. Tworzą mapy, które większość z nas kojarzy ze szkolnych ławek. Utrzymują doskonałą jakość produktów, ciągle powiększając swój asortyment.
Poznajcie naszych producentów

03-03-2022
Plansze edukacyjne firmy Visual to propozycja naszego sklepu, nie tylko dla szkół, ale również przedszkoli i placówek dydaktycznych. Poznacie dzięki nim między innymi budowę organizmów, gramatykę oraz nacieszycie oko fauną Azji.