Licencje i prawa autorskie

Zawarte w serwisie www.pomoceszkolne.edu.pl materiały są chronione prawem autorskim, postanowieniami umów międzynarodowych o prawach autorskich, oraz innym ustawodawstwem i umowami międzynarodowymi o ochronie praw własności intelektualnej. Właścicielem praw autorskich jest wydawnictwo MERIDIAN Marcin Gąsiorowski zwane dalej LICENCJODAWCĄ.

Poprzez pobranie bezpłatnych materiałów edukacyjnych z serwisu www.pomoceszkolne.edu.pl pobierający zwany dalej UŻYTKOWNIKIEM, akceptuje poniżej opisane warunki licencji.

LICENCJODAWCA wyraża zgodę na pobranie, użytkowanie i kopiowanie pobranych materiałów tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych.

UŻYTKOWNIK nie jest uprawniony do dokonywania zmian w treści pobranych materiałów ani usuwanie informacji o LICENCJODAWCY i prawach autorskich.

UŻYTKOWNIK nie jest uprawniony do dalszej odsprzedaży lub przekazywania pobranych materiałów, do udzielania na nie sublicencji, ani do wykorzystywania ich w celach komercyjnych i reklamowych.

W przypadku wszelkich pytań dotyczących wykorzystania materiałów lub rozszerzenia licencji należy skontaktować się z wydawnictwem przy pomocy zakładki "Kontakt".