Dostawa

Dostawa

Zamówienia do 600 zł brutto:
przesyłka kurierska 19,68 zł

Zamówienia do 600 zł brutto:
przesyłka za pobraniem 29,52 zł 

Zamówienia powyżej 600 zł brutto:
przesyłka kurierska gratis.

Wysyłki zagraniczne rozliczane
są indywidualnie w zależnośći
od kraju oraz wagi paczki.

Dla firm


Meridian znany jest najbardziej ze swoich wydawnictw edukacyjnych, jednak pola naszej aktywności są dużo bardziej zróżnicowane. Oprócz tworzenia map geograficznych, historycznych oraz multimediów, realizujemy liczne i różnorodne zlecenia z tzw. kartografii użytkowej. Co mieści się pod tym pojęciem? Z punktu widzenia realizacji takich projektów dzielimy je na dwa typy:

  • Kartografia na zlecenie, polegająca na stworzeniu nowej, oryginalnej mapy, opracowanej na potrzeby danego klienta. Mapa taka może pokazywać zasięg czy kierunki działania, strukturę organizacyjną, terenową lub wręcz infrastrukturę.

  • Kartografia reklamowa wykorzystująca gotową mapę jako nośnik treści reklamowych. Z reguły wykorzystuje się takie rozwiązania jak pole reklamowe nad mapą lub pod nią, informacje tekstowe i graficzne w panelach bocznych, oznaczenie lokalizacji czy zasięgów na mapie.


Wydawnictwo nasze przygotowuje i dostarcza również mapy do książkowych i ściennych kalendarzy reklamowych. Realizujemy zlecenia na planery czy wielkoformatowe plakaty i bilboardy. Dysponujemy wielkoformatowymi ploterami do niskonakładowego druku cyfrowego oraz laminatorami. Świadczymy w związku z tym również usługi foliowania i oprawy różnego typu.

Odrębnym polem naszej działalności jest udzielanie licencji na użytkowanie map i plansz. Najczęstszymi odbiorcami takich licencji są  gazety, wydawnictwa książkowe, producenci kalendarzy i agencje reklamowe.

Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia przykładowych zleceń oraz naszych referencji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, najwygodniejszą i najszybszą formą kontaktu jest wysłanie zapytania przez formularz z zakładki "Kontakt" lub bezpośrednio na e-mail info@meridian.com.pl