Meridian Prime - szkolenie z TIK dla nauczycieli finansowane ze środków publicznych

• szt.
  • Cena netto: 1 100,00 zł 1 100,00 zł

Szkolenie z TIK wydawnictwa Meridian to 45 min. praktycznej wiedzy na temat innowacyjnej platformy Meridian Prime. Przygotowaliśmy dla Państwa informacje, które pomogą w pełni wykorzystać funkcjonalności oraz możliwości tego narzędzia. Po ukończeniu szkolenia każdy nauczyciel zarówno w szkole podstawowej jak i ponadpodstawowej będzie umiejętnie posługiwał się Meridian Prime. Wszyscy nauczyciele którzy wezmą udział w warsztatach otrzymają certyfikat wydawnictwa poświadczający ukończenie kursu.

Każda placówka, która zakupi szkolenie otrzyma w cenie 12-miesięczny dostęp do platformy Meridian Prime dla każdego nauczyciela w obrębie jednej placówki (subskrypcja szkolna).

Program Szkolenia:

1) Wprowadzenie oraz prezentacja narzędzia wydawnictwa Meridian

2) Zasoby i funkcjonalności platformy

3) Nawigacja oraz interaktywność

4) Tworzenie zadań domowych oraz szybkich testów

5) Drukowanie mapy oraz materiały do nauki zdalnej

6) Tworzenie punktów interaktywnych : filmy, dźwięki, zdjęcia

7) Rejestracja oraz logowanie

8) Podsumowanie

Aby zakupić szkolenie z VAT 0% należy wypełnić oświadczenie na potrzeby zwolnienia szkoleń z VAT dostępne poniżej:

Pobierz oświadczenie